مقالات چشم پزشکی، لیزیک، آب مروارید و قرنیه

عمل فمتو اسمایل - ریلکس اسمایل - هزینه عمل فمتو اسمایل

عمل فمتو اسمایل - ریلکس اسمایل - هزینه عمل فمتو اسمایل

برخی از افراد برای رفع عیوب انکساری چشم های خود، نیاز به استفاده از عمل های جراحی پیدا می کنند. در این میان پزشکان با توجه به عواملی خاص و با استفاده از برخی روش های جراحی مانند عمل فمتو اسمایل یا ریلکس اسمایل عیوب چشم ها را برطرف می کنند. ما در این مقاله قصد داریم به این دو نوع عمل و هزینه عمل فمتو اسمایل بپردازیم.

 ریلکس اسمایل- هزینه عمل فمتو اسمایل

برخی از افراد برای رفع عیوب انکساری چشم های خود، نیاز به استفاده از عمل های جراحی پیدا می کنند. در این میان پزشکان با توجه به عواملی خاص و با استفاده از برخی روش های جراحی مانند عمل فمتو اسمایل یا ریلکس اسمایل عیوب چشم ها را برطرف می کنند. ما در این مقاله قصد داریم به این دو نوع عمل و هزینه عمل فمتو اسمایل بپردازیم.

روش های جراحی زیادی برای رفع عیوب انکساری چشم که شامل نزدیک بینی، دوربینی و آستیگماتیسم می باشند، وجود دارد که هر کدام برای برخی از چشم ها مناسب تر هستند و این تخصص پزشک و میزان پیشرفت بیماری است که مشخص می کند، کدام عمل جراحی مناسب تر می باشد.

آشنایی با عمل فمتو اسمایل یا ریلکس اسمایل و بررسی کلی هزینه عمل فمتو اسمایل

عمل جراحی ریلکس اسمایل همان عمل فمتو اسمایل است. این نوع عمل جراحی یکی از عمل های نوین و پیشرفته چشم می باشد. این نوع عمل جراحی برای بیمارانی که مشکلاتی مانند آستیگماتیسم و یا نزدیک بینی با نمره بالا دارند و مورد استفاده قرار می گیرد.

این نوع عمل جراحی می تواند مطمئن ترین و کم خطرترین عمل جراحی چشم باشد. زیرا پزشکان در این عمل از هیچ وسیله ای مانند میکروکراتوم برای برش لایه های سطحی استفاده نمی کنند و اصولا به لایه های سطحی چشم کاری ندارند.

در این عمل به لایه های سطحی قرنیه چشم آسیبی وارد نمی شود و پزشکان بیشتر بر روی لایه های عمیق تر قرنیه متمرکز می شوند. در این نوع عمل جراحی پزشکان با استفاده از لیزر فمتوسکند که می توان میزان نور آن را نیز تنظیم کرد، برش هایی در بافت قرنیه ایجاد می کنند و مشکل انکساری را با خارج کردن بافت آسیب دیده چشم برطرف می کنند.

هزینه عمل فمتو اسمایل زیاد می باشد. با این وجود دارای مزایای زیادی نیز می باشد و برای افرادی که عموما بعد از عمل های جراحی دچار خشکی چشم می شوند، بسیار مناسب است، زیرا درصد خشکی چشم در آن بسیار کم می باشد.

مدت زمان بهبودی عمل فمتو اسمایل در حدود چند ساعت می باشد و افراد در سال های طولانی، نیازی به استفاده مجدد از عمل های جراحی چشم پیدا نمی کنند.

درست است که هزینه این عمل جراحی نسبت به دیگر روش ها کمی بالاتر است. اما در این روش فشار کمی به چشم وارد می شود و افراد در حین عمل درد زیادی را متحمل نمی شوند.

با تمام توضیحات باید بگوییم که عمل جراحی ریلکس اسمایل باید توسط پزشکان ماهر که از دقت بسیار زیادی برخوردار هستند، صورت گیرد.

هزینه عمل فمتو اسمایل چگونه محاسبه می شود؟

چشم یکی از مهم ترین اعضای بدن می باشد که افراد حاضر هستند هر هزینه کم و زیادی را برای برگرداندن قدرت بینایی خود به حالت عادی پرداخت کنند.

در این میان برخی از عمل های جراحی با استفاده از تکنولوژی های قدیمی انجام می شود که هزینه آنها کمتر است. اما دقت عمل های جراحی نوین را ندارند و ممکن است با عوارض زیادی نیز همراه باشند.

همچنین برخی از عمل های جراحی مانند عمل فمتو اسمایل که نوعی از عمل های جراحی نوین است، فقط با استفاده از اشعه های لیزر انجام می شود و میزان خطر و عوارض آن نیز بسیار کم می باشد.

به همین دلیل هزینه عمل ریلکس اسمایل نیز نسبت به دیگر عمل های جراحی کمی بالاتر می باشد.

در این میان افراد در صورت دارا بودن بیمه های تکمیلی می توانند به مقدار مشخصی هزینه عمل فمتو اسمایل را کاهش دهند.

دکتر محمد کریم اسماعیلی

اخذ مدرک دکترا در سال 1370 از دانشگاه تهران - اخذ مدرک تخصص چشم پزشکی در سال 1377 از دانشگاه علوم پزشکی ایران - اخذ مدرک فوق تخصص قرنیه در سال 1380 از دانشگاه علوم پزشکی ایران - دوره تکمیلی جراحی لیزیک و آب مروارید در بیمارستان مورفیلد لندن در کشور انگلستان - دوره فوق تخصصی پیوند قرنیه در شهر لندن - عضو آکادمی چشم پزشکان امریکا و اروپا - یکی از بهترین متخصصین جراحی آب مروارید و عمل لیزیک از سال 1382 - جزو مشهورترین متخصصین عمل پیوند قرنیه در ایران.   اطلاعات بیشتر

زمان های پذیرش

شنبه ها: از ساعت 4 بعد از ظهر تا 8 شب
دوشنبه ها: از ساعت 4 بعد از ظهر تا 8 شب
چهارشنبه ها: از ساعت 4 بعد از ظهر تا 8 شب
آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، 200متر بالاتر از میدان ونک، خیابان والی نژاد پلاک 32
تلفن پذیرش: 88782529 - 88665415

اخذ نوبت ویزیت در مطب

 جهت اخذ مشاوره در خصوص جراحی لیزیک - لازک - آب مروارید - پیوند قرنیه - لنز داخل چشمی - جراحی عیوب انکساری - کراس لینک و سایر بیماری های چشم می توانید بصورت تلفنی و یا آنلاین پذیرش بگیرید.

جهت اخذ پذیرش می توانید با شماره تلفن 88640275 الی 6 (کد تهران 021) تماس بگیرید و یا فرم رزرو اینترنتی را تکمیل نمایید.