مقالات چشم پزشکی، لیزیک، آب مروارید و قرنیه

نکاتی درباره عمل جراحی بلفاروپلاستی - دکتر اسماعیلی

نکاتی درباره عمل جراحی بلفاروپلاستی - دکتر اسماعیلی

با گذر عمر نشانه های افزایش سن یکی پس از دیگری ظاهر می شوند. افتادگی پوست پلک و ایجاد چین و چروک در اطراف چشم یکی از شایع ترین این نشانه هاست. عمل جراحی بلفاروپلاستی یکی از روش های از بین بردن مشکلات پلک است که امروزه در کشور ما بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. در این مقاله نکات مهم در این رابطه را مورد بررسی قرار می دهیم.

عمل جراحی بلفاروپلاستی چیست؟

عمل جراحی بلفاروپلاستی جزو یکی از عمل های زیبایی به حساب می آید که امروزه در کشور ما بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. این عمل برای زیبایی پلک ها و همچنین اطراف پلک ها انجام می شود. با گذر عمر و افزایش سن، انسان دچار افتادگی پوست و چروک پوستی می شود به خصوص پلک های چشم که پوستی حساس و آسیب پذیر تر دارد. این نوع مشکلات پوستی تاثیر منفی در زیبایی ظاهری می گذارد بنابراین بسیاری از افراد و به خصوص خانم ها برای رفع این مشکل به عمل جراحی بلفاروپلاستی روی می آورند. این عمل زیبایی با قیمت مناسب توسط دکتر اسماعیلی انجام می شود. در عمل جراحی بلفاروپلاستی نواحی اضافی پوست پلک کشیده می شوند و در صورت لزوم بخشی از آن نیز بریده می شود تا زیبایی و طراوت دوباره به چهره شما بازگردانده شود.

عمل زیبایی بلفاروپلاستی چگونه انجام میشود؟

امروزه عمل جراحی بلفاروپلاستی بسیار مورد استقبال افراد مختلف قرار گرفته است. یکی از دلایل اصلی این استقبال، برگشت مجدد زیبایی به چهره افراد است. همچنین باید بگوییم که در انجام این عمل نیازی به بستری نیست و این عمل به صورت سرپایی انجام می شود. پس از انجام عمل شما می توانید یک شب را در بیمارستان استراحت کنید و سپس مرخص شوید. در مواردی اگر احتیاج باشد چند بخیه بسیار کوچک زده می شود که با استفاده از پماد موضعی و طی مدت بسیار کوتاهی آثار این بخیه های کوچک نیز از بین می رود.

عوارض جراحی بلفاروپلاستی چیست؟

شاید ذهن شما درگیر این سوال باشد که عوارض جراحی بلفاروپلاستی چیست؟ در جواب باید گفت که قطعا هر عمل و یا جراحی عوارضی به دنبال دارد. اما به طور کلی می توان ادعا داشت که در بیشتر موارد این عمل عوارض چندانی نداشته و این موضوع می تواند در آسودگی خاطر بیمار نقش مهمی داشته باشد. هیچ گاه توانایی و تخصص پزشک را در انجام جراحی دست کم نگیرید. دکتر اسماعیلی با داشتن تجربه و تخصص بالا  این جراحی را برای بیماران خود انجام می دهد و بیمار می تواند با آسودگی خاطر زیبایی چهره خود را به دکتر اسماعیلی بسپارد. در نظر داشته باشید اگر پزشک معالج شما کم تجربه باشد می تواند آسیب هایی به پوست و زیبایی شما وارد کند. این آسیب ها شامل احساس کشیدگی در پوست ، متصل نشدن پلک ها به یکدیگر به هنگام بستن چشم و نامتقارن بودن پلک بعد از عمل جراحی می شود.

مراقبت های بعد از بلفاروپلاستی


پلک چشم یکی از نقاط حساس بدن انسان است. بعضی از افراد فکر می کنند انجام عمل های سرپایی بسیار ساده است و پس از عمل نیاز به هیچ مراقبت خاصی نیست. اما در واقع این یک باور غلط است. عمل های سرپایی از حساسیت های خاص خود برخوردارند و بعد از انجام عمل نیز به مراقبت های خاص خود نیاز دارند. پس از انجام

1) کمپرس سرددر موضع جراحی

2) اجتناب از مصرف داروهایی مثل آسپرین و بروفن و ....در چند روز اول

3) استفاده از پمادهای موضعی که پزشک تجویز می کند.

آخرین مطالب سایت

دکتر محمد کریم اسماعیلی

اخذ مدرک دکترا در سال 1370 از دانشگاه تهران - اخذ مدرک تخصص چشم پزشکی در سال 1377 از دانشگاه علوم پزشکی ایران - اخذ مدرک فوق تخصص قرنیه در سال 1380 از دانشگاه علوم پزشکی ایران - دوره تکمیلی جراحی لیزیک و آب مروارید در بیمارستان مورفیلد لندن در کشور انگلستان - دوره فوق تخصصی پیوند قرنیه در شهر لندن - عضو آکادمی چشم پزشکان امریکا و اروپا - یکی از بهترین متخصصین جراحی آب مروارید و عمل لیزیک از سال 1382 - جزو مشهورترین متخصصین عمل پیوند قرنیه در ایران.   اطلاعات بیشتر

زمان‌های پذیرش

شنبه ها: از ساعت 4 بعد از ظهر تا 8 شب
دوشنبه ها: از ساعت 4 بعد از ظهر تا 8 شب
چهارشنبه ها: از ساعت 4 بعد از ظهر تا 8 شب
آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، 200متر بالاتر از میدان ونک، خیابان والی نژاد پلاک 32
تلفن پذیرش: 88782529 - 88665415

اخذ نوبت ویزیت در مطب

 جهت اخذ مشاوره در خصوص جراحی لیزیک - لازک - آب مروارید - پیوند قرنیه - لنز داخل چشمی - جراحی عیوب انکساری - کراس لینک و سایر بیماری های چشم می توانید بصورت تلفنی و یا آنلاین پذیرش بگیرید.

جهت اخذ پذیرش می توانید با شماره تلفن 88640275 الی 6 (کد تهران 021) تماس بگیرید و یا فرم رزرو اینترنتی را تکمیل نمایید.

Copyright © 2020 All Rights Reserved for Dr. Esmaeili - Designer: Mehdi Edalat